пoчетна: органи школе: угледни часови: секције: фотогалерија: огласна табла: професионална орјентација: контакт:

Постављено-август 2017.

На конкурсу "Лозница је име за патриотизам", који је организовало Удружење ратних добровољаца 1912-1918. и њихових потомака и поштовалаца "Подриње" Лозница, ученица наше школе КАТАРИНА ОБРАДОВИЋ је освојила прво место.

Поменуто удружење је организовало и наградно путовање за све учеснике конкурса, тако да су ученици наше школе са наставницом историје, Драгицом Савичић придружили се осталим учесницима и обишли значајна места из локалне историје.

На наградном конкурсу посвећеном великом рату, одржаном у МОСКВИ 6. ДЕЦЕМБРА 2014.године, ученик осмог разреданаше школе МАРКО ТОМИЋосвојио је ПРВО МЕСТО. Рад о историји овог краја у време окупације у Првом светском рату настао је у оквиру пројекта “ИСТРАЖИВАЊЕМ ДО ЗНАЊА”удружења наставника "ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ".